KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14912071
nr 1491 2071
Ferdinand Boberg
(1860-1946), Sverige
Etsning, Skeppsholmen. Signerad. Bildmått: 21x28 cm, yttermått inklusive ram: 35x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 26 september 2022
kl 18:12:02
15/9 14:06:16
100 kr
20/9 10:08:04
26 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Ferdinand Boberg
Läs mer om Ferdinand Boberg